Sprawdź dostępne korzyści:

Oferta Lato
-14%

Pokieruj swoimi ratami

Klasyczny leasing 102,9%
z dodatkowym rabatem 14%

Nie musisz nawet wnosić opłaty wstępnej, by cieszyć się z użytkowania swojego nowego Volkswagena.

Profit Lease
- 2 raty Gratis

Opłata wstępna od 5%.

Zapłacimy 2 pierwsze raty.

Pod koniec umowy Profit Lease to Ty decydujesz, czy zwracasz samochód dealerowi (który zajmuje się jego sprzedażą) i wybierasz nowy, czy wykupujesz auto na zawsze.

Autonajem
Leasing z pełną obsługą serwisową

Opłata wstępna od 0%.
Spłacasz jedynie utratę wartości podczas użytkowania.

Ponadto w cenie raty masz przeglądy i pakiet serwisowy oraz wsparcie w zarządzaniu szkodami.

{{ model.name }}

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.dealer_name }} {{ offer.production_year }}

Moc maksymalna

Moc maksymalna:

{{ offer.power }} KM

Skrzynia biegów

Skrzynia biegów:

{{ offer.transmission }}

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa:

{{ offer.fuel }}

Napęd

Napęd:

{{ offer.drive }}

Cena:

{{offer.price.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, " ") }} zł brutto

Sprawdź szczegóły
Zapytaj o rabat
Wyślij formularz
Sprawdź szczegóły

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę!

photo-1
photo-2

Wybierz swój wymarzony samochód już dziś!
Skontaktuj się z nami

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) przy ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 00 oraz adresu e-mail: info@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń